openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
