openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Recommendations
pl: Polecenia

en: Overview
pl: Przegląd

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Create
pl: Utwórz

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Points
pl: Punkty

en: Score
pl: Wynik

en: Count
pl: Liczba

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: General
pl: Ogólne

en: Events
pl: Wydarzenia

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Department
pl: Departament

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Activity
pl: Aktywność

en: Entity
pl: Encja

en: users
pl: użytkownicy

en: Patterns
pl: Wzory

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Departments
pl: Departamenty

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.

en: Entity Type
pl: Typ encji
