openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Count
ps: شمیر

en: General
ps: ټوليز

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Activity
ps: چارندتیا
