openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (42 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Recommendations
pt: Recomendações

en: Overview
pt: Vista global

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: Export
pt: Exportar

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Update
pt: Atualizar

en: Time
pt: Hora

en: View
pt: Mostrar

en: Event
pt: Evento

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Utilizador

en: Create
pt: Criar

en: days
pt: dias

en: Active
pt: Ativo

en: Points
pt: Pontos

en: Score
pt: Pontuação

en: Count
pt: Contagem

en: Frequency
pt: Frequência

en: General
pt: Geral

en: Events
pt: Eventos

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Role
pt: Grupo

en: Users
pt: Utilizadores

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Activity
pt: Atividade

en: Entity
pt: Entidade

en: users
pt: utilizadores

en: Health
pt: Saúde

en: Download CSV
pt: Descarregar CSV

en: Patterns
pt: Padrões

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 dias

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias
