openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Create
ro: Crează

en: days
ro: zile

en: Active
ro: Activ

en: Points
ro: Puncte

en: Score
ro: Scor

en: Count
ro: Contor

en: Events
ro: Evenimente

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Features
ro: Caracteristici

en: Activity
ro: Activitate

en: Entity
ro: Entitate

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile
