openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: Recommendations
ru: Рекомендации

en: Overview
ru: Обзор

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Export
ru: Экспортировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Time
ru: Время

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Total
ru: Итого

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Create
ru: Создать

en: days
ru: дней

en: Active
ru: Активно

en: Points
ru: Баллы

en: Score
ru: Результат

en: Count
ru: Количество

en: Frequency
ru: Частота

en: General
ru: Общий

en: Events
ru: Мероприятия

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Department
ru: Департамент

en: Features
ru: Особенности

en: Activity
ru: Активность

en: Entity
ru: Сущность

en: users
ru: пользователи

en: Top Contributors
ru: Наиболее активные участники

en: Patterns
ru: Шаблоны

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Total score
ru: Общая оценка

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Last 7 days
ru: 7 дней
