openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
