openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
