openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Recommendations
sk: Odporúčania

en: Overview
sk: Prehľad

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Total
sk: Celkom

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Create
sk: Vytvoriť

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Points
sk: body

en: Score
sk: Skóre

en: Count
sk: Počet

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: General
sk: Všeobecné

en: Events
sk: Udalosti

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Activity
sk: Aktivita

en: Entity
sk: Entita

en: users
sk: používatelia

en: Patterns
sk: Vzory
