openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Daily
sl: Dnevno

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Count
sl: Število

en: General
sl: Splošno

en: Users
sl: Uporabniki
