openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Count
sq: Numri

en: Users
sq: Përdorues

en: users
sq: përdoruesit
