openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Daily
sv: Dagligen

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Time
sv: Tid

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Total
sv: Totalt

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Create
sv: Skapa

en: days
sv: dagar

en: Active
sv: Aktiv

en: Points
sv: Poäng

en: Score
sv: Poäng

en: Count
sv: Antal

en: Frequency
sv: Frekvens

en: General
sv: Allmän

en: Events
sv: Aktiviteter

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Department
sv: Avdelning

en: Features
sv: Funktioner

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Entity
sv: Objekt

en: users
sv: användare

en: Patterns
sv: Mönster

en: Contributors
sv: Bidragare

en: Total score
sv: Sammanlagt resultat

en: Monitor
sv: Övervakning
