openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (31 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Recommendations
ta: பரிந்துரைகள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: General
ta: பொது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: Entity
ta: உருப்படி
