openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Export
th: ส่งออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Statistics
th: สถิติ

en: Create
th: สร้าง

en: Score
th: คะแนน

en: Count
th: จำนวน

en: General
th: ทั่วไป
