openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Time
tr: Zaman

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Event
tr: Olay

en: Total
tr: Toplam

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Create
tr: Oluştur

en: days
tr: gün

en: Active
tr: Etkin

en: Points
tr: Puanlar

en: Score
tr: Puan

en: Count
tr: Sayaç

en: General
tr: Genel

en: Events
tr: Etkinlikler

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Features
tr: Özellikler

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Entity
tr: Nesne

en: users
tr: kullanıcılar

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
