openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Recommendations
uk: Рекомендації

en: Overview
uk: Огляд

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: Create
uk: Створити

en: days
uk: дні(в)

en: Active
uk: Активно

en: Points
uk: Пунктів

en: Score
uk: Вага

en: Count
uk: Лічильник

en: Frequency
uk: Частота

en: General
uk: Загальне

en: Events
uk: Події

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Department
uk: Відділ

en: Features
uk: Властивості

en: Activity
uk: Активність

en: Entity
uk: Сутність

en: users
uk: користувачі

en: Health
uk: Здоров'я

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Contributors
uk: Учасники

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: Departments
uk: Підрозділи

en: No users found.
uk: Жодних користувачів не знайдено.

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Event Type
uk: Тип події

en: Monitor
uk: Монітор

en: Segment
uk: Сегмент

en: Update value
uk: Оновити значення
