openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Enabled
ur: فعال

en: Overview
ur: جائزہ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Time
ur: وقت

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال
