openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Email address
af: E-posadres

en: Group
af: Groep

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Role
af: Rol

en: Pending
af: Hangende
