openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Recipient
am: ተቀባይ
