openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Address
ar: العنوان

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Role
ar: دور

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Both
ar: جميعهم

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: Available
ar: متوفّر

en: Column
ar: العمود

en: Taxonomy Term
ar: مصطلح تصنيف
