openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
