openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Address
bs: Adresa

en: Role
bs: Uloga

en: Column
bs: Kolona
