openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Email address
cs: E-mail

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Recipient
cs: Příjemce

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Sent
cs: Odesláno

en: Both
cs: Obojí

en: Channel
cs: Kanál

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Changed
cs: Změněno

en: Available
cs: K dispozici

en: Column
cs: Sloupec

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: Recipient ID
cs: ID příjemce
