openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Recipients
da: Modtagere

en: Contacts
da: Kontakter

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Recipient
da: Modtager

en: Role
da: Rolle

en: Sent
da: Sendt

en: Both
da: Begge

en: Pending
da: Afventer

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Available
da: Tilgængelig

en: Column
da: Kolonne

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: Recipient ID
da: Modtager ID
