openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Recipient
eo: Ricevonto
