openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Recipients
et: Saajad

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Inactive
et: Passiivne

en: Recipient
et: Adressaat

en: Role
et: Roll

en: Both
et: Mõlemad

en: Pending
et: Ootel

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Available
et: Saadaval

en: Column
et: Tulp

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Recipient ID
et: Saaja ID
