openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Both
fi: Molemmat

en: Pending
fi: Odottaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Available
fi: Saatavilla

en: Column
fi: Palsta

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: Recipient ID
fi: Vastaanottajan ID
