openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Recipient
gl: Recipiente

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Role
gl: Rol

en: Sent
gl: Enviado

en: Both
gl: Ambos

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Available
gl: Dispoñible

en: Column
gl: Columna

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía
