openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Recipients
he: נמענים

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Recipient
he: נמען

en: Role
he: תפקיד

en: Sent
he: נשלח

en: Both
he: שנייהם

en: Pending
he: ממתינות

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Available
he: זמין

en: Column
he: עמודה

en: SMS
he: מסרון

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי
