openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Role
hy: Դեր
