openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Status
is: Staða

en: Email address
is: Netfang

en: Group
is: Hópur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Both
is: Bæði

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Column
is: Dálkur

en: By role
is: Eftir hlutverki
