openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
