openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Available
ku: هەیە
