openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно
