openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
