openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй
