openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
