openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Role
nn: Rolle
