openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
