openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Group
os: Къорд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: View
os: Фенд
