openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Role
ps: ونډه

en: Both
ps: دواړه

en: Column
ps: ستن
