openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Contacts
ro: Contacte

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Inactive
ro: inactiv

en: Recipient
ro: Destinatar

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Role
ro: Rol

en: Sent
ro: Trimis

en: Both
ro: Ambele

en: Pending
ro: În așteptare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Available
ro: Disponibil

en: Column
ro: Coloană

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie

en: Recipient ID
ro: ID-ul destinatarului
