openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Group
ru: Группа

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: View
ru: Просмотр

en: CSV File
ru: CSV файл

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Recipients
ru: Получатели

en: Contacts
ru: Контакты

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Recipient
ru: Получатель

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Role
ru: Роль

en: Sent
ru: Отправлено

en: Both
ru: Оба

en: Channel
ru: Канал

en: Pending
ru: В ожидании

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: Available
ru: Доступно

en: Column
ru: Колонка

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии

en: Default channel
ru: Канал по умолчанию

en: Channel ID
ru: ID канала

en: By role
ru: По ролям

en: Recipient ID
ru: ID получателя
