openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
