openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Group
si: සමූහය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
