openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sent
sk: Poslať

en: Both
sk: Oba

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Available
sk: Dostupné

en: Column
sk: Stĺpec

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
