openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Email address
sl: E-naslov

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Sent
sl: Poslano

en: Pending
sl: Čaka
