openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
