openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Contacts
uk: Контакти

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Recipient
uk: Отримувач

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Role
uk: Роль

en: Sent
uk: Сент

en: Both
uk: Все

en: Channel
uk: Канал

en: Pending
uk: Очікування

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Available
uk: Доступно

en: Column
uk: Колонка

en: Import Options
uk: Опції імпорту

en: SMS
uk: СМС

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Default channel
uk: Базовий канал

en: Add contact
uk: Додати контакт

en: Import from CSV
uk: Імпортувати з CSV-файла

en: Recipient ID
uk: ID отримувача
