openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Role
ast: Rol

en: Failed
ast: Falló
